Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty części zamiennych do maszyn rolniczych oraz budowlanych.
Nasza oferta obejmuje kilkaset pozycji pogrupowanych na działy, które są starannie skatalogowane. Wszystkie pozycje pochodzą bezpośrednio od renomowanych producentów co gwarantuje najwyższą jakość i najniższe ceny.
Wystarczy skontaktować się z naszym działem części zamiennych, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby zamówienie zostało zrealizowane najszybciej, jak to możliwe.

Posiadamy również wyspecjalizowany serwis ciągników JCB Fastrac, lecz jesteśmy elastyczni, a wraz z podążającą do przodu techniką potrafimy zapewnić Państwu pełen wachlarz usług serwisowych różnych marek maszyn rolniczych oraz budowlanych. 
Dzięki potężnemu zapleczu technicznemu, zespół serwisowy dotrze do każdego miejsca w kraju i sprosta każdej napotkanej usterce.
W naszej firmie pracuje zespół profesjonalistów, którzy pragną dzięki swojej wiedzy i nabytych umiejętnościach oszczędzić Państwu problemów z serwisem i naprawą Państwa maszyn.

Zapraszamy do współpracy.

Dział serwisowy F.M.U. MARTIN:

Serwis:
Telefon: 664 117 511

Części:
Telefon: 662 130 663
e-mail: czesci@fmu-martin.pl